Chytry Julek z Radomia

By | 17 lutego 2014

O rany Julek! Chytry Julek z Radomia przedstawia najprostszy sposób zarabiania pieniędzy przez internet.

Jak dowiadujemy się z jego strony: Julek Walczak mieszka na Węgrzech w mieście Radom. Ten człowiek sukcesu jest analitykiem biznesowym, zarabia codziennie po kilkaset złotych i nosi garnitur. Julek pragnie nam polecić darmowy system zarabiania, który polega na grze w ruletkę w internetowych kasynach. Wszystko pięknie, ale Julek zapomniał dodać, że na systemie tym zarabia tylko on sam oraz kasyno. Udało mi się go jednak zdemaskować. Proszę przyjrzeć się zrzutom jego strony internetowej.

chytry-julek-z-radomia

Jak to mówią: Polak Węgier dwa bratanki, ale zdaje się, że Radom nie leży na Węgrzech. Druga niepokojąca sprawa to fakt, że Julek mieszka w Radomiu, gdzie jak wiadomo, dużo jest chytrych ludzi. Trzeba więc szczególnie mieć się na baczności.

chytry2Istvan, o mało polsko brzmiącym nazwisku, początkowo podchodził do metody Jurka sceptycznie, ale wypróbował ją i u niego też się sprawdza! Przyznaję, że prawie mu uwierzyłem.

chytry-4Zdjęcie Chytrego Julka pojawia się jeszcze w kilku miejscach w internecie. Wygląda na to, że znany z niego węgierski spamer.

chytry-3

A tu zdjęcie Istvana, który poleca nam system zarabiania opracowany przez chytrego Julka z Radomia. Istvan pojawia się najczęściej w internecie jako „przystojny facet uśmiechający się w domu” lub „dobrze wyglądający młody mężczyzna noszący koszulkę i dżinsy” lub „młody mężczyzna surfujący po internecie na laptopie”. Julek i Istvan zostali zdemaskowani. Odkryłem ich perfidne kłamstwo. Nie musicie mi dziękować, ale uważajcie na chytrego Julka drodzy internauci.