Jak wystawić fakturę w PP Cash in Pills?

By | 23 lutego 2015

Kilka miesięcy temu otrzymałem pierwszą wypłatę z tytułu działalności w programie partnerskim cashinpills.com. Ponieważ nie wiedziałem w jaki sposób mam wystawić w związku z tym fakturę to postanowiłem dowiedzieć się u źródła. Oto co napisałem na help@cashinpills.com: „Wypełniłem dane w zakładce płatności, aby dostać pierwszą wypłatę w Waszym programie partnerskim. Nie znalazłem w internecie odpowiedzi na jakie dane po otrzymaniu płatności mam wystawić fakturę. Adres firmy jest podany w regulaminie, ale brak NIP UE.
Bo np. w programie Google AdSense jest tak, że nie dostarczam firmie Google faktur VAT, tylko wystawiam je w jednym egzemplarzu dla siebie ze stawką NP oraz adnotacją: „Podatek VAT rozliczany przez odbiorcę zgodnie z art. 196 dyrektywy Rady nr 2006/112/EC.” Czy w CIP jest jakoś podobnie?”

A oto co mi odpisali:

W kwestii rozliczenia – jeśli prowadzi Pan działalność gospodarczą i wystawia fakturę, to w tytule może Pan wpisać `pośrednictwo sprzedaży` albo `usługi reklamowe`. Program Partnerski należy do spółki cypryjskiej i w tym wypadku VAT ‚nie dotyczy’, czyli w praktyce jest równy 0. Faktura powinna być wystawiona na kwotę, jaka wpłynie na Pańskie konto i powinna zostać wysłana na adres agnieszka@cashinpills.com. Przypominam, że fakturę należy wysłać po otrzymaniu przelewu.

Dane do faktury:

JPT Investment Partners Limited
Kostaki Pantelidi 1,
Kolokasides Building, 3rd floor
P.C 1010 Nicosia, Cyprus

NIP: CY10238620M

Przelew od cashinpills otrzymuje się poprzez Payza, z takimi danymi:

PACNET SERVICES LTD
HOWE STREET 595/ 4F
CANADA BC V6C 2T5 VANCOUVER

I oto cała tajemnica. A może przy okazji ujawnić Wam w jaki sposób udało mi się uzyskać sprzedaż w CiPie i ile zarobiłem? Jaki rodzaj artykułu dał mi konwersję i co najlepiej się sprzedawało? Aby się tego dowiedzieć podziel się tym wpisem z innymi i odblokuj dodatkową część artykułu.